top of page

360 platforma - video būda Jūsu pasākumiem


Piedāvājam 360 video platformu – 360 video spineris Vova Spin. Princips ir ļoti līdzīgs foto būdai, taču tā ļauj uztaisīt foršus video ar kuriem var dalīties sociālos tīklos.
Par 360° video spineri (360° video būdu)


360° video spineris ļaus Jums un Jūsu viesiem iejusties zvaigznes lomā, izveidojot emocionālus SlowMotion (palēninājuma) 360° grādu video. Katru video ir iespējams papildināt ar mūziku, specefektiem un organizācijas vai pasākuma logo.


VovaSpin ļaus emocionāli pozitīvi iztrakoties, saņemot krāšņus SlowMotion (palēninātus) video un izcilu garastāvokli.

360° Video spinneris (360° video būda) var tikt izmantots kā galvenā pasākuma atrakcija un mārketinga rīks, kas spēs izklaidēt viesus un priecēt ikvienu ar ekskluzīviem video materiāliem, savukārt organizācijam - sniegt iespēju ievietot savu logo un mārketinga ziņu.

360° video spinneris (360° video būda) sastāv no apaļas pamatnes, uz kuras var atrasties līdz 5 cilvēkiem vienlaicīgi, kameras, kas riņķo apkārt pa apli un gaismām, kuras izgaismo platformas lietotājus. Elegants Slow Motion video dažu minūšu laikā tiek nobrendots (pielikts klāt logo un iepriekš saskaņotais dizains) un nosūtīts uz norādīto e-pastu vai lietotāja sociālā tīkla profilu.


Kā tas darbojas ?


Viesi uzkāpj uz platformas, un kad visi ir gatavi, administrators palaiž ierīci. Minūtes laikā video jau ir Jūsu viedtālrunī! Savam video Jūs varat izvēlēties dažādus stilus un sižetus: var dejot, ākstīties, sekot līdzi kamerai vai vienkārši stāvēt. Papildus var izmantot konfeti un spīdekļus vai citus rekvizītus, lai gūtu stilīgu noskaņu, emocijas un efektus.


Vairāk info - www.VovaSpin.com

Komentarze


bottom of page