top of page

Apsveic savus mīļos un uzdāvini emocijas!

Svētku aģentūra MegaLācis (MegaLacis.com) piedāvā animatoru sveicienus, kas ienesīs krāsainākas emocijas jebkurā ballītē, korporatīvā pasākumā, izstādē un pat kāzās.3 metrīgie tēli:

  • Baltais Lācis

  • Ezis Soniks

  • Minjons

  • Super Mario

  • un citi

Ir gatavi nākt uz Jūsu pasākumu, jo viņiem ļoti patīk ballēties, dejot, taisīt jautras bildes, filmēties un dāvināt prieku apkārtējiem.


Svētku aģentūras MegaLacis.com ceļš aizsākās, kad pasākumu vadītājs Vova Azarovs nolēma pasūtīt lāci viņa rīkotājam korporatīvajam pasākumam, taču tas tik ļoti iepatikās cilvēkiem, ka bildēties gribēja ne tikai pasākuma viesi, bet arī sveši cilvēki no malas. Bildes un video nākamajās dienās klaiņoja pa sociālajiem tīkliem un kļuva tik populāras, ka cilvēki sāka zvanīt un jautāt pēc Baltā Lāča apsveikuma.Super Mario pasūtīt
Super Mario MegaLacis.com

Rudenī nolēmām attīstīt šo virzienu – dāvāt prieku un neaizmirstamas emocijas cik vien iespējams plašam cilvēku lokam! Jo Baltais Lācis no pirmās sekundes rada auditorijā sajūsmu ar savām dejām, kuras, starp citu, katrs pasūtītājs izvēlas pats.


Šobrīd ir savākti vairāki foršākie tēli (Baltais lācis, Ezis Soniks, Minjons, Super Mario) un izveidota atsevišķa nodaļa, kas nodarbojas ar apsveikšanu.


MegaLācim ir daudz aizkustinošu apsveikumu stāstu - esam gan sveikuši 95 gadu jubilejā, gan palīdzējuši izglābt attiecības, gan dāvājam prieku vecu ļaužu pansionātos.


Ja arī tu vēlies pārsteigt savus mīļos, ieskaties MegaLacis.com mājas lapā un izvēlies sev tīkamu personāžu, un uzdāvini emocijas!

Commenti


bottom of page