top of page

Grafiti šovs Jūsu pasākumā


Profesionāli grafiti mākslinieki reālā laikā jūsu acu priekšā uzglezno jūsu izvēlētas tēmas grafiti gleznu, kurā varētu ietvert uzņēmuma logo vai citus svarīgus elementus. Lielu gleznu ir iespējams sadalīt mazākās kanvās un uzdāvināt dalībniekiem/nodaļām/īpašiem viesiem vai partneriem. Vienu gleznu iespējams sadalīt 4 līdz10 kanvās.


Grafiti šovs un grafiti meistarklase dalībniekiem


Pasākuma dalībniekiem tiek pasniegta grafiti zīmēšanas meistarklase un dota iespēja katram izmēģināt sevi grafiti mākslinieka lomā, pēc tās mākslinieki reālā laikā izveido uzņēmuma grafiti gleznu.T-Kreklu grafiti

Šis pakalpojums nodrošina iespēju ar trafaretu/šablonu palīdzību un grafiti krāsām izveidot savus unikālus t-kreklus. Šī ir laba izklaides atrakcija un lieliska iespējaradoši izpausties, turklāt pēc pasākuma t-krekls paliks piemiņai – tas ļaus atcerēties foršus brīžus un, iespējams, kļūs par unikālu gardeorobes elementu dalībnieka skapī.Grafiti darbnīca


Šai gadījumā tiek nodrošināta grafiti telts, krāsas, grafiti marķieri, kanvas un šabloni. Pēc nelielas meistarklases, profesionālu mākslinieku pavadībā, dalībnieki veido savus grafiti zīmējumus, un pēc pabeigšanas grafiti mākslinieki palīdz uzlabot gala rezultātu, lai tie izskatītos profesionāli un skaisti.
Materiālu izmaksu dēļ šī nav no lētākajām izpriecām, taču ieguldījums atmaksājas dalībnieku priekā un aizrautībā, turklāt jums paliek košas gleznas un spilgtas atmiņas uz ilgu laiku.Zemāk varat iepazīties ar grafiti pakalpojumu foto un video materiālu.
Ja jums ir interese, atstājiet savus kontaktus, rakstiet ziņu Whatsapp / Telegram vai zvaniet!

Commentaires


bottom of page