top of page

Piesaki Salavecīša un Sniegbaltītes vizīti mājās vai video zvanā
Steigšus tuvojas Ziemassvētku un Jaunā gada laiks, un mūsu jautrā Salavecīša un Sniegbaltītes komanda piedāvā sarīkot vēl vairāk pārsteigumu Jūsu ģimenei!


No 20. decembra līdz 10. janvārim Jums ir iespēja pieteikt jautro Salaveci un atraktīvo Sniegbaltīti sev mājās vai pasūtīt personificētu video zvanu.
Salavecītis un Sniegbaltīte Tavās mājās


Pasūti jautru Salavecīša un Sniegbaltītes 15 min vizīti savās mājās! Kopā padziedāsim dziesmiņas, paskaitīsim dzejoļus, uzspēlēsim spēles un uzdejosim.

Pakalpojuma cena - 90 EUR

AKCIJA - pasūtot un apmaksājot līdz novembra beigām, cena 60 EUR


*Salavecītis un Sniegbaltīte ir pieejami tikai Rīgas robežas, tālākiem punktiem piedāvājam personificētu video zvanu.


*Par papildus maksu ir iespēja iegādāties dāvanas, Ziemassvētku make-up un uzaicināt fotogrāfu.

Personificēts Salavecīša un Sniegbaltītes video zvans vai video apsveikuma vēstule

Personificēts video zvans ir lieliska interaktīva iespēja saņemt apsveikumu un parunāties ar Salavecīti un Sniegbaltīti, kopā nodziedāt dziesmu un padiskutēt par nākotnes plāniem pa tālruni.

Zvans vidēji notiek 5 līdz7 min,izmantojot Whatsaap vai Facebook Messenger (pirms tam būtu vērtīgi pārbaudīt interneta savienojumu).


Pakalpojuma cena - 30 EUR

AKCIJA - pasūtot un apmaksājot līdz novembra beigām, cena 20 EURIepreikš sagatavota video apsveikuma vēstule ar dāvanu.


Piedāvājam Jums ierakstīt personificētu video apsveikumu, kur Salavecis un Sniegbaltīte sūta Ziemassvētku sveicienu minot saņēmēja aizvadītā gada faktus un vēlējumus 2021. gadam.

Klāt ir iespējams pielikt Ziemassvētku konfekšu dāvanu, ko nofilmējam video un Jūs saņemat to pakomātā un uzdavināt apsveikuma saņēmējam.


Pakalpojuma cena - 30 EUR + dāvanas izmaksas.Papildus pakalpojumi


* Foto pakalpojumi

Mājas vizītēm ir iespējams pasūtīt fotogrāfu: cena - 25 EUR (bildes būs gatavas 5 dienu laikā un tiks nosūtītas elektroniskā veidā uz tālruni vai e-pastu).


* Ziemassvētku make-up

Salavecīša un Sniegbaltītes vizītes laikā ir iespējams pasūtīt Ziemassvētku make-up (sejai), kas padarīs apciemojuma brīdi vēl īpašāku. Pakalpojuma cena – 10 Eur.


* Dāvanas

Papildus ir iespēja pasūtīt interesantas dāvanas (vairāk par dāvanām interesēties personīgi)!Pakalpojums ir pieejams latviešu, krievu un angļu valodās.Lai pieteiktu pasūtījumu, lūgums aizpildīt anketu zemāk vai zvanīt pa tālr. 26871717.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jums tiks nosūtīta anketa ar jautājumiem par apsveikuma saņēmēju/iem.


Comments


bottom of page